loading...

تجربه خرید گن لاغری چگونه است

گن لاغری برای ران بازو آقایان خانوم ها گن لاغری برای ورزش پیاده روی خانگی باشگاهی ارزان سال 1399 ولنتاین 2021

مدیر بازدید : 770 یکشنبه 20 تیر 1400 نظرات (0)

گن لاغری مردانه زنانه از کجا بخریم با سردتر شدن هوا و شورع فصل پاییز  و زمستان، خانومها میل به استفاده از گن لاغری زیر لباس را دارند. آنها دیگر نگران گرما و عرق زدن پوستشان نیستند و می توانند چند برابر اندازه ظاهری خود را کاهش بدهند  البته به صورت موقت اگر از طرفداران این نوع گنه ای لاغری موقت هستید ، قبل از خرید حتما این مقاله را دنبال نمایید تا از فتو فن های گن لاغری اطلاع پیدا نمایید. 

 

گن لاغری مناسب خود را خریداری نمایید : 

شما خریداران گن لاغری فقط به برچسب یا مارک لباس ، کلمات موجود در آن یا حتی گفته های یک فروشنده یا دوست اعتماد نکنید. حتما قبل از خرید گن لاغری آن را به تن کنید اندازه ای را انتخاب نمایید که بعد از پرو برای شما راحت تر باشد. یکی از رایج ترین اشتباهاتی که زنان ایرانی  هنگام انتخاب لباس مرتکب می شوند ، اندازه آن است. که زیاد توجه نمیکنند و بیشتر به دنبال زیبایی لباس هستند.گن لباس زیر به اشکال مختلف در بازار موجود است. بعضی از انواع کل اندام را می پوشاند ، در حالی که برخی دیگر سینه یا پهلو را نمی پوشاند ، پس نوع متناسب با اندام شما را انتخاب نمایید. البته اگر زیادی چاق هستنید انتظار نداشته باشید با گن لاغری خلی لاغر شوید

 

گن های لاغری مردانه زنانه به طور کلی حرکت بدن و کشش پوست را کاهش می دهند ، بنابراین در موقعیت های خاص از آنها استفاده کنید. استفاده از گن لاغری بدن  به تنهایی به کاهش وزن کمک نخوهد کرد ، اما پوشیدن این لباس می تواند در عرض چند ساعت لاغرتان کند. اگر واقعاً می خواهید واقعی لاغر شوید ، باید به فکر یک رژیم غذایی و ورزش باشدی الته در خانه هم میتوانید لاغر کنید حتما نباید به باشگاه بروید.

  

خوش اندان نبودن اعتماد به نفس را پایین می اورد :

چربی اضافی در بدن خانهوم ها یا اقایان ، اعتماد به نفس افراد را کاهش خواهد داد  ، مخصوصاً زمان مهمانی رفتن. یک راه حل سریع برای نشان دادن منحنی های طبیعی بدن ، استفاده از گن لاغری است. گن در انواع طرح ها و مدل ها موجود است. یکی از جدیدترین محصولات آنها گن لاغری ساعت شنی است که کاملاً در اطراف کمر قرار می گیرد و مناسب کسانی است که شکم بزرگ دارند. البته این گن برای خانوم ها تس که بدن را  به شکل ساعت شنی و کمر باریکتر میکند.افرادی که می خواهند به صورت حرفه ای ورزش کنند ، وزن کم کرده و شکم و باسن خود را شکل می دهندگن لاغری  شنی بعد از زایمان برای کسانی که می خواهند شکم و باسن خود به حالت قبل از بارداری برگردند بسیار مناسب است. 

 

گن لاغری شنی چیست : 

بندهای گن  لاغری ساعت شنی برای خانوم ها در اندازه های مختلف ارائه می شوند. برای راحتی فرد ، از الیاف خاصی در داخل این گن زیر لباس استفاده می شود و در اطراف آن فنرهایی وجود دارد که به بدن فرم زیبایی می دهد.گن  ساعت شنی مدل های مختلفی دارند که هرکدام از آنها ویژگی های مختلفی دارند تفنگ ساعت شنی تاپی با بند قابل تنظیم تاندون ساعت شنی تافی توسط افرادی که چربی زیادی در پشت کمر و زیر بغل دارند استفاده می شود. از آنجا که بند قابل تنظیم است ، این لباس کمتر از بند ثابت کمر را می پوشاند ، بنابراین شما را در پوشیدن لباس های پشت باز محدود نمی کند. 

  

طریقه استفاده از گن لاغری شنی چگونه است : 

در اینجا نحوه استفاده و استفاده از گن لاغری را به شما خواهیم گفت ابتدا اندازه را مشخص کنید.می توانید کمر خود را با متر اندازه بگیرید تا اندازه خود را تعیین کنید و بر این اساس ژن مورد نظر را انتخاب کنید. انواع مختلفی از گناهان ساعت شنی وجود دارد. در بیشتر موارد ، دارای سه ردیف دکمه قفل است که می تواند متناسب با هر سایز تنظیم شود. برای راحتی بیشتر بهتر است گن را در ردیف اول ببندید و ردیف بعدی گن را باریکتر می کند. بعضی از گن ساعت شنی زیپ اضافی دارند تا قویتر شوند. اما بعضی از آنها به جای زیپ دارای زیپ یا چسب هستند.

  

ایا گن لاغری را همیشه بپوشیم :

اگر از پوشیدن گن لاغری چه مردانه چه زنانه راحت نیستید ، بهتر است آن را باز کنید ، پوشیدن گن برای مدت طولانی نیز صحیح نیست و استفاده از گن ساعت شنی به مدت 8 تا 10 ساعت توصیه می شود. در کل گن لاغری را همیهش برای مهمانی و زمانی بر تن کنید که میخواهید جای مهم بروید و باید خوش فرم تر شوید چون این محصولات به بدن فشار میاوردند و اگر همیشه پوشیده شوند باعث مشکلاتی برای مشا خواهند شد شما حتی جورا را هم دمدت زیادی بپوشید بدون شک برایتان مشکل ساز خواهد شد.

 

 

گن مناسب لاغری شکم

 

   

موقع خوابیدن گن را باز نمایید:

هنگام تمرین و انجام حرکات شکمی ، باید گن خود را باز نمایید (مگر اینکه از شلوار جین تمرینی که معمولاً از لاتکس ساخته شده است استفاده نکنید ، زیرا باعث مشکلات تنفسی و فشار بر بدن شما می شود. در کل داشتن گن مزایا و معایبی دارد و نباید ان را همیشگی استفاده نمایید البته قضیه گن لاغری ورزشی که ان جنس پلاستیکی است فرق دارد.

 

 

گن لاغری مردانه زنانه

 

 

مزیت گن لاغری برای مردان و زنان چیست :

مزیت گن لاغری  این است که بدن شما را به خوبی نگه می دارد و از بدن در حالت نشسته یا خوابیده پشتیبانی می کند.استفاده مداوم از گن لاغری  شکم شما را شکل می دهد.گن های  از بهترین مواد اولیه ساخته شده است که حساسیت پوستی ایجاد نمی کند.یکی از مزایای گن لاغری داشتن فنر داخلی است گن لاغری به محض پوشیدن بدن ، یک یا دو اندازه کوچکتر. نازک ، این محصول لاغری با هر لباسی بسیار مناسب است.

 

  گن لاغری مردانه زنانه ورزشی

 

 

تفاوت گن لاغری اصلی یا کپی شده چیست :

تفاوت بینگم  اصل و گن کپی این است که گن لاغری کپی عمر کوتاه تری دارد ولی اصل عمر بالایی دارد و این بستگی به شما دارد کدام یک را میخواهید انتخاب کنید.

  

نکات هنگام خرید گن لاغری هم برای اقایان و هم برای خانوم ها چیست : 

هنگام خرید یک گن لاغری ، مطمئن شوید  که اتصالات همه فلزی بوده و بندها نیز قابل تنظیم هستند. درزهای گن کاملاً صاف بوده و به گونه ای طراحی شده اند که در زیر لباس به ویژه لباس مجلسی قابل رویت نیستند. همچنین از الیاف نرم برای اطمینان از راحتی زیپ و زیپ استفاده می کند. از همه مهمتر ،گن  کلمبیا استفاده روزمره آسان ، بدون غلت زدن و هیچ گونه درز روی پوست طراحی شده است.

 

 

گن لاغری اسلیم لیفت زنانه

  

چند ساعت باید از گن استفاده کنیم :

از کمربند گن به مدت طولانی استفاده نکنید زیرا باعث ضعف عضلات و افتادگی شکم و باسن می شود.استفاده از گن لاغری به مدت 8 تا 10 ساعت در روز جایز استاگر مشکل گوارشی دارید ، با پزشک خود صحبت کنید.از خوردن غذای زیاد هنگام پوشیدن ساعت شنی برای لاغر شدن کبد خودداری کنید ، در غیر این صورت کبد شما باز می شود.

 

 آیا ساعت گن موجب کاهش وزن خواهد شد :

استفاده از گن لاغری زیر لباس  باعث کاهش وزن نخواهد شد بلکه ان گنهای لاغی ورزشی از جنس پلاستیکی هستند که باعث کاهش وزن خواهند شد البته با ورزن کردن این اتفاق می افتند یعنی شما باید ابتدا گن لاغری پلاستیکی را روی شکم خود قرار دهید و بعد با ورزش و پیاده روی این کن زیر لباس شما عرق خواهد کرد و بعد به مرمر لاغر خواهید شد البته این اتفاق بستگی به رزیم غذایی ومیزان چربی طرف مقابل بستگی دارد و چند ماه طول میکشد تا تاثثیر خود را نشان دهید

 

    

  

 

قبل از خرید اسلحه لاغری مردانه زنانه چیکار کنیم : 

قسمت شکم خود را با متر اندازه بگیرید و به ما اطلاع دهید. یعنی اگر سفارش آنلاین می دهید ، در قسمت پیام بنویسید و اگر از طریق تلفن سفارش می دهید ،. به مدیر فروش خود اطلاع دهید.پارامترهای زیر تقریبی قد و وزن هستند تا به شما در ارسال اندازه صحیح کمک کنند.

 

 گن لاغری میس بلت پلاس

 

 

این گن خاصیت ارتجاعی و کشش پوست را کاهش می دهد و باعث کم تحرکی آن می شود. در مهمانی ها ، جشن ها و مجالس از اسلحه استفاده کنید ، اما در خانه و محل کار کمتر استفاده کنید.  

گن لاغری زنانه امروزه یکی از محبوب ترین لباس های مد در میان زنان ایرانی است که همیشه می خواهند در مجالس دوستانه و مهمانی های شیک و رسمی بهترین باشند. گن لاغری انواع مختلفی دارد و چربی های اطراف شکم و پهلوها را سفت می کند تا فرم خوبی به بدن شما بدهد. 

  

اندازه مناسب گن لاغری باید چقدر باشد :

 

اولین چیزی که باید هنگام خرید ژن لاغری به آن توجه کنید ، اندازه مناسب اندازه گیری های بدن شماست. بد نیست این را بدانید. اگر می خواهید از ژن لاغری بزرگتر از اندازه خود استفاده کنید ، در طولانی مدت هیچ تأثیری نخواهد داشت و اگر بخواهید از یک ژن لاغری کوچکتر از اندازه بدن خود تحت فشار نامطلوب استفاده کنید ، با بسته شدن ژن و چین و چروک های زیادی روی پوست شما ایجاد می شود و به زودی ظاهر می شود.

 

 

گن لاغری ساعت شنی

 

جنس گن لاغری باید چی باشد : 

یکی دیگر از فاکتورهای مهم هنگام خرید ژن لاغری مناسب برای زنان و مردان توجه به جنسیت و کیفیت است. فراموش نکنید که ژن لاغری همیشه تحت فشار زیادی است ، بنابراین استفاده از آن به راحتی باید دوام داشته باشد. همچنین فراموش نکنید که ژن لاغری باید قابل شستشو باشد. دلیل این امر ارتباط مستقیم با عرق بدن است.

 

ایا رنگ گن هم مهم است :

 

همیشه بهتر است به دنبال یک ژن لاغری زنانه باشید که سیاه یا کرم رنگ باشد و در صورت امکان از خرید گنی که دارای رنگ روشن مانند سفید است خودداری کنید! این به این دلیل است که آنها خیلی سریع کثیف می شوند و بیشتر آنها نمی توانند زیر لباس های دیگر استفاده شوند قیمت گن لاغری با توجه به موارد مختلف از جمله جنسیت ، اندازه ، نوع و غیره متفاوت است.

 

 گن لاغری اسلیم لیفت زنانه

 

 

نکات مهم و کاربردی برای خرید گن کجا بخریم : 

حیاتی ترین  نکته قبل از خرید گن لاغری اندازه و دقت صحیح آن است.  یکی از موارد مهم دیگری که باید هنگام خرید ژن های لاغری زن و مرد در نظر گرفت ، توجه به قسمت های داخلی آن است هنگام خرید گن در نظر داشته باشد قابل شستشو است یا خیر. لباسشویی بخرید که قابل شستشو باشد. تماس مستقیم با پوست باعث تعریق گن لاغری مردانه زنانه  می شود ، بنابراین با گذشت زمان آلوده می شوند. پس حتما شسشتو گن را فراموش نکنید اگر نمیدانید گن لاغری از کجا بخریم حتما به فروشگاه گن لاغری لینک سرا سری بزنید چون توضیحات کامل تر در مورد گن های لاغری موجود در بازار را کاملا شرح داده است البته گن های لاغری چیزی عجیبی قربینی دارند فقط باعث فشار روی چربی بدون شما خواهد شد و این فشار باعث میشود شما لاغر تر به نظر برسید و جای نگرانی ندارد البته داشتن اطلاعات کامل در مورد گن ها میتوانید به شما کمک کند تا بهترین استفاده را از گن لاغری خود داشته باشد.

 

 

گن لاغری بازو

 

گن لاغری بازو چیست :

این گن لاغری برای افتادگی شانه بازو و بالا تنه مناسب است.گن بازو زنانه دخترانه به سبب خاصیت کشسانی  خود بارها قابلیت استفاده داشته و در اثر شستشو و استفاده مداوم شل نمی شود  بدلیل اینکه گن کیفیت بافت خوبی  دارد ،جنس نرم و لطیف ، به سادگی به بدن می چسبد و شما احساس بدی نخواهید داشت.از آنجا که از کربونیزاسیون الیاف با ذرات کربن برای تولید ژن لاغری سرطان استفاده شده است ، الیاف این ژن دارای نرمی و حالت طبیعی هستند. با پوشیدن این ژن به عنوان یک فیبر ظریف ، برش ژن در دوره He آسان است . این ژن در هنگام شب و روز مانند پوست به بدن می چسبد و باعث می شود فرد احساس راحتی کند ، الیاف این ژن متخلخل است ، بنابراین پوشیدن ژن باعث بو و تعریق در بدن نمی شود.وجود فناوری کربناسیون این ژن باعث می شود تا پوست به خوبی نفس بکشد و استفاده از این ژن هیچگونه اثر خیس کنندگی ندارد ، پوست دچار خفگی و گرما نمی شود و الیاف این ژن باعث ایجاد مولکول های بو می شوند. ، اسلحه لاغری بازو را می توان در هر آب و هوایی پوشید ، این اسلحه برای انواع پوست مناسب است ، هدایت حرارتی بالای این اسلحه شما را حتی در هوای سرد گرم نگه می دارد و پوشیدن این ژن در هوای گرم به شما امکان می دهد این ژن را بپوشید. می تواند به سرعت فراموش کند که زیر آن ژن وجود دارد.

 

سخن پایانی :

هنگام خرید محصول توجه به قیمت آن بسیار مهم است. گن لاغری با توجه به نوع ، نوع و اندازه گیری متفاوت است. اما بیش از هر چیز دیگری ، به کاهش وزن و شکل آن بیشتر توجه کنید. اگر به مشکلات گوارشی مبتلا هستید ، زیر نظر پزشک از ژن لاغری استفاده کنید.

 

 

مدیر بازدید : 756 جمعه 23 تیر 1396 نظرات (0)

حراج شکم بند لاغری دخترانه مدل مشکی چیست یعنی چه 2021

 

حراج شکم بند لاغری دخترانه مدل مشکی

 

معرفی اجمالی محصول:شکم بند لاغری Hot Belt Power تفاوت های زیاد و چشمگیری نسبت به سری های گذشته خود دارد.اولین تفاوت آن این است که بر خلاف مدل های قبلی که دارای دوخت بوده و بعد از چند بار استفاده کیفیت لازم را از دست می دادند،این مدل توسط چسب به هم اتصال پیدا می کند که به راحتی می توانید آن را برای سایز مورد نظر تنظیم نمایید.لایه دوم کشی که آن هم توسط چسب بسته میشود ، به استحکام و گرما و بهتر سایز شدن کمک می کند.استفاده از این نوع کمربند در هنگام پیاده روی ، ورزش و باشگاه به افزایش حرارت و در نتیجه تعریق و از بین بردن بافت چربی کمک می کند.
 
 
 

 مطالب پیشنهادی : گن مناسب لاغری شکم یا شکم بند لاغری ورزشی از کجا بخریم

 
 
 
 
 
 
 


خـرید پستی >> قیمت فقـط : 25000 تـومان

 

مدیر بازدید : 588 چهارشنبه 13 خرداد 1394 نظرات (0)
خرید شلوارک زنانه مشکی گن لاغری Hot SHapers

 

 

خرید شلوارک زنانه مشکی گن لاغری Hot SHapers

 خصوصیات شلوارک لاغری Hot SHapers  محصول جدید با کارایی بهتر ساخته شده از الیاف ... تاثیر مستقیم بر روی نواحی شکم ، پهلو وران ها بالا بردن حرارت برای چربی سوزی بیشتر پکیجینگ کادوییاستفاده راحت وبهبود نتایج ورزشی

 
 

مطالب مربوط   گن مناسب لاغری شکم 

 خرید شلوارک زنانه مشکی گن لاغری  شلوارک لاغری هات شیپر جدید ترین محصول شرکت HOT SHAPERS است  طراحی و استفاده از جنس Neotex TM باعث افزایش درجه حرارت بدن شده وسبب تعریق زیاد بدن می شود و از آنجایی که نواحی شکم ، دورکمر وران ها را پشتیبانی می کند چربی سوزی این نواحی را افزایش داده وکاهش وزن را به دنبال دارد . سایز های موجود   , L , XL

توجه لطفا در هنگام خرید سایز درخواستی را در قسمت پیغام ذکر کنیدخـرید پستی >> قیمت فقـط : 35000 تـومان
مدیر بازدید : 1438 شنبه 24 آبان 1393 نظرات (0)
خرید اینترنتی گن لاغری  فورمیسی پادار ساخت ترکیه زنانه مردانه بچگانه پاییز 1393

 

کیفیت منحصر به فرد گن های معجزه گر فورمیسی formeasy شما را به تحسین وا خواهد داشت ، بطوری که مطمئن باشید شما هم مثل خریدارانی که در یک سال گذشته از این محصول استفاده کرده اند ، آن را به دیگران توصیه خواهید کرد.   این کیفیت جادویی با شستشو ، استفاده های مکرر و حتی ماندن طولانی در آفتاب تغییر نخواهد کرد و شما هم پس ازچندین سال استفاده ، این ادعا را تایید خواهید کرد

 

خرید ارزان گن لاغری کاسمارا ترکیه زنانه مردانه بچگانه رنگ قهوه ای

 

گن لاغری فورمیسی formeasy محصولی با کیفیت تضمین شده ، از سوی کمپانی معتبر فورمیسی formeasy ترکیه مدت کوتاهی است که به بازار آمده است و با توجه به کیفیت عالی ، قابلیت شستشوی مکرر و دوام فوق العاده به سرعت بازار های اروپا ، آمریکا و آسیا را تسخیر کرده است. برای خریداین محصول پس از کلیک بر روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کارتان تحویل و بعدا هزینه را به مامور پست پرداخت نمایید.
توجه مهم: خانم هایی که جزء یکی از موارد( باردار- سابقه عمل شکمی-حساس به فشار گن) هستن لطفا سعی کنند در انتخاب سایز کمی سایز بزرگتر را در نظر بگیرند تا مشکلی در زمان استفاده نداشته باشند این محصول در۴ سایز مختلف و در بسته بندی شکیل موجود می باشد وبه رنگ بدن عرضه شده است تا قابلیت استفاده از این محصول را با هر لباس ازهر رنگ و جنس را به شما بدهد.
۴ سایز تعریف شده ی این محصول ، به شما این امکان را می دهد تا با اطمینان از اینکه می توانید سایز دلخواه خود را برای بهترین فرمت بدنی دلخواه را به دست آورید، انتخاب کنید  مشخصات کلی محصول:برند :formeasy کشور تولید کننده: ترکیه رنگ بندی: کرم سایز بندی: S- M- L - XL
خـرید پستی >> قیمت فقـط : 35000 تـومان
مدیر بازدید : 704 چهارشنبه 04 دی 1392 نظرات (0)
خرید پستی تاپ لاغری زنانه دخترانه هات شیپر 2016

خرید پستی تاپ لاغری زنانه دخترانه هات شیپر 2016

 

طراحی ویژه و استفاده از جنس Neotex TM در تاپ لاغری هات شیپر Hot SHapers ، باعث افزایش درجه حرارت بدن شده وسبب تعریق مضاعف بدن می گردد و از آنجایی که تاپ لاغری هات شیپر نواحی سینه ها ، دورسینه و پشت را در بر میگیرد، چربی سوزی این نواحی را افزایش داده و لاغری و کاهش وزن را به دنبال دارد .

 

روش شستشوی تاپ لاغری هات شیپر اصل:  پس از هر بار استفاده شسته شود، مخصوصاً بعد از ورزش این تاپ را در آب سرد و با استفاده از مواد شوینده نرم آن را بشویید سپس آن را آب كشیده و خشك كنید.برای شستشو در ماشین لباسشویی از شستشوی دستی‌ در آب ۳۰ درجه سانتیگراد استفاده کنید. هرگز از خشك كن ماشین استفاده نشود. هرگز از سفید كننده ها استفاده نكنید. هرگز گن را اتو نكشید. هرگز گن هات شیپر را محکم به هم نپیچید. آب تاپ را گرفته و خارج از لباسشویی خشک کنید.
خـرید پستی >> قیمت فقـط : 20000 تـومان
فروشگاه تخصصی گن لاغری اسلیم لیفت برای زنان چاق در رنگعای مختلف و طرح های جدید فشن و رنگ بدن گن های لاغری اسلیم لیفت محصولی با کیفیت تضمین شده ، از سوی کمپانی معتبر اسلیم لیفت  مدت کوتاهی است که به بازار آمده است و با توجه به کیفیت عالی ، قابلیت شستشوی مکرر و دوام فوق العاده به سرعت بازار های اروپا ، آمریکا و آسیا را تسخیر کرده است.
خرید گن لاغری زنانه

 

ویژگی های محصول
بافتی بسیار نرم و لطیف دارد
احساس راحتی و آسایش هنگام به تن داشتن مانند پوست دوم
به محض پوشیدن هیکل شما را چندین سانتیمتر باریک و لاغر میکند
بیشتر قسمتهای بدن که شامل چاقی موضعی هستند را در بر می گیرد
از الیاف مایکرو فیبر جدید ساخته شده که مانع تنفس پوست نمی شوند
هیچگونه سیم و فنری در آن به کار نرفته است
از چین خوردن و کیس ایستادن لباسهای ظریف جلوگیری می کند

 

خرید گن لاغری زنانه مردانه اسلیم لیفت

 

گاهی مشاهده میشود که خانم ها مجبورند به خاطر فرمت بهتر از دو گن غیر اصلی بر روی هم یا یک گن غیر اصلی و کمربند کشی استفاده کنند ولی کیفیت منحصر به فرد گن های معجزه گر اسلیم لیفت شما را به تحسین وا خواهد داشت، بطوری که مطمئن باشید شما هم مثل 17 میلیون خریدار که در سه ماه گذشته از این محصول استفاده کرده اند، آن را به دیگران توصیه خواهید کرد.

این کیفیت جادوئی با شستشو، استفاده های مکرر و حتی ماندن طولانی در آفتاب تغییر نخواهد کرد و شماهم پس از چندین سال استفاده، این ادعا را تایید خواهید کرد .گن لاغری معجزه گر اسلیم لیفت علاوه بر اینکه از موادی تهیه شده است که حتی با حساس ترینپوست های دنیا هم سازگار است، با پوشش دادن 70% طول بدن از بالای شکم تا بالایزانوی های فرد ، بیشترین محیط پوششی موثر یک گن در دنیا را به    نام خود کرده است
سایت اینترنتی فروش پستی گن لاغری زیبا كننده بدن

مخصوص زنان و دختران
فروش پستی گن لاغری زیبا كننده بدن
با خرید پستی فرم دهنده سیه ی آیر برا برای همیشه از افتادگی سینه های خود خداحافظی کنید. فرم دهنده سینه مجیک برا طوری طراحی شده که سینه های شما را بالا و در فرم مناسب نگه می دارد. فرم دهنده ی مجیک برا به صورت تمام کش و استرچ بوده و نیاز شما را برای رسیدن به اندامی زیبا کاملا برطرف میکند.فرم دهنده سینه مجیک برا در سایزها و رنگ های مختلف موجود بوده است
فاقد هر گونه درزی بوده و بر روی بدنتان جا و خط نمی اندازد  تا ۲ سایز بالاتر کش می آید و خودش را به فرم و قالب بدن شما در می آورد  از بهترین مواد و الیاف و با کیفیت بسیار بالا به صورت پارچه کشباف چهار طرفه و با عمر مصرف طولانی ساخته شده است قابل شستشو در ماشین لباسشویی با آب سرد و ضد چروک است و خاصیت ارتجاعی خود را حفظ می کند به بهتر و زیبا تر به نظر رسیدن ظاهر شما کمک می کند بدون اینکه احساس ناراحتی کنید  تمام قسمت های مورد نظر بدن شما را می پوشاند و به شما ظاهری صاف و بدون خط و چین خوردگی می دهد و در نتیجه در هر لباسی خوش تیپ تر بنظر میرسید مناسب برای بانوان با هر سایز سیـــنه مناسب برای استفاده در زمان کار و ورزش و استراحت در منزل و زمانی که احتیاج دارید ظاهری مناسب و متعارف و در عین حال احساس راحتی و آزادی تحرک داشته باشید جایگزینی مناسب برای سوتین های اسفنجی در گرمای تابستان ضد حساسیت و مخصوص بانوانی که به سوتین های دیگر حساسیت دارند بسیار مناسب و راحت برای بانوان باردار و مادران شیرده از افتادگی سینه های بانوان باردار و شیرده بعد از بارداری و شیر دهی جلو گیری میکند
سایت خرید پستی گن زنانه  مدل فرم دهنده بدن Ahh Bra سه عددی

خرید پستی گن زنانه فرم دهنده بدن Ahh Bra سه عددی

خرید پستی گن زنانه فرم دهنده بدن زنان چاق مشخصات محصول :نام محصول به فارسی : فرم دهنده سینه آه برا اسلیم لیفتمناسب برای : بانوان طبقه بندی محصول : نظافت و بهداشت شخصی هر بسته حاوی 3 عدد در 3 رنگ متفاوت می باشدانتخاب سایز در مراحل تکمیل فرم خرید صورت می گیردقیمت فقـط : 35,000 تـومـانخـرید پستی : قیمت فقـط : 29,000 تـومـانخرید پستیمزایای محصول سوتین فرم دهنده آه برا اسلیم لیفت• فاقد هیچگونه درزی بوده و بر روی بدنتان جا نمی اندازد.• تا ۲ سایز بالاتر کش می آید و خودش را به قالب بدن شما در می آورد .• از بهترین مواد و الیاف و با کیفیت بسیار بالا به صورت پارچه کشباف چهار طرفه و با عمر مصرف طولانی ساخته شده• قابل شستشو در ماشین لباسشویی و ضد چروک است و خاصیت ارتجاعی خود را حفظ میکند• به بهتر و زیبا تر به نظر رسیدن ظاهر شما کمک میکند بدون اینکه راحتی شما را به هم بزند• تمام قسمتهای مدور بدن شما را در بر میگیرد و به شما ظاهری صاف و بدون خط و چین افتادگی میدهد و در نتیجه لباس به تن شما بهتر به نظر میرسد• مناسب برای افراد با هر سایز سینه• فقط کافیست بنا به سایز لباس خود یک نیم تنه انتخاب نمایید• مناسب برای استفاده در زمان کار و ورزش و استراحت در منزل و زمانی که احتیاج دارید ظاهری مناسب و متعارف و در عین حال احساس راحتی و آزادی تحرک داشته باشید• جایگزینی مناسب برای سینه بندهای اسفنجی در گرمای تابستان• بسیار مناسب و راحت برای بانوان باردار و مادران شیرده

فروش پستی گن زنانه فرم دهنده بدن راهنمای انتخاب سایز:- سایز 70 الی 75 انتخاب سایز مدیوم M- سایز 80 الی 85 انتخاب سایز لارج L- سایز 85 به بالا  انتخاب سایز ایکس لارج XLافتادگی و شل شدن یکی از شایع ترین دلهره های هر زن میتواند باشد و بطور معمول 70% خانم ها در سنین زیر 45 سال به این عارضه مبتلا می شوند. علت شل شدن و افتادگی آن را کارشناسان به سه علت می دانند.اول: عدم تحرک عضلات به مدت طولانی و متعاقب آن شل شدن عضله و افتادگی آن . شایان ذکر است که تنها برخی رشته های خاص مانند بدنسازی ، ایروبیک و تنیس می تواند از این روند جلوگیری کند و بسیاری از خانم ها فرصت چنین کاری را ندارند.دوم: افزایش توده چربی اطراف به دلیل سکون این عضله بصورتی که از وضع طبیعی خارج ، حجم اضافه پیدا کرده و بصورت افتاده ، حالت بدی پیدا می کند . از بین بردن این حجم چربی از طریق ورزش کار دشواری است که نیازمند ساعت های متمادی ورزش های هوازی و استفاده از وزنه های خاص تحت نظر مربی کارآزموده ورزشی می باشد.

خـرید پستی >> قیمت فقـط : 15000 تـومان
 
 
 
 
مدیر بازدید : 532 چهارشنبه 04 دی 1392 نظرات (0)
فروش اینترنتی گن لاغری مردانه مدل اسلیم لیفت Slim'N Lift خرید ارزان تی شرت لاغری ساخته شده از الیاف و پارچه راحت است. طراحی خاص آن باعث می شود ضمن اینکه به بدن فشار زیادی نمی آورد فرم بدن را همانند ورزش کاران نمایان می کند. حرکت های روزانه کار در اداره و حتی ورزش با آن هیچ مشکلی ندارد.بعد از پوشیدن این تی شرت شما می توانید لباس و پیراهن مورد علاقه خود را بپوشید ضمن اینکه هیچ کس نمی تواند باخبر شود که زیر لباس شما این تی شرت را پوشیده اید.با اطمینان خاطر می توان گفت که تنها این محصول است از لحاظ راحتی جواب دهی سریع و مطمئن از بهترین روش برای خوش فرمی می باشد.
گن لاغری مردانه
خرید پستی انواع تی شرت لاغری مردانه 2014

نامشخص بودن این گن بعد از پوشیدن لباس
- راحت و محکم در وقت بسیار کم و سیار راحت می توانید این تی شرت را پوشید و یا در آورد
با سایز بندی مختلف برای استفاده همه محکم با دوام و مقاوم
مقاوم در مقابل سایش و با عمر زیاد

تا به امروز تمام گنهای لاغری و لباسهای زیر فرم دهنده تولید شده برای خانمها بوده. غافل از این که آقایان نیز میتوانند بخشی از بدشانسی خارج از کنترل بدن خود را از ین طریق برطرف ساخته و آرزوی اندامی متناسب و خوشفرم را عملی سازند.شرکت Slim'n Lift Mens Shirt بهترین سازنده لباسهای لاغری و گنهای فرم دهنده به تولیدی پرفروش و کار آمد در زیبایی وتناسب اندام آقایان پرداخته که تحت نام Slim'n Lift Mens Shirt عرضه می کند. این لباس علاوه بر کاهش سایز و زیبایی ظاهر باعث افزایش گردش خون و موجب لاغری واقعی نیز میگردد. در عین حال استفاده از آن بسیار راحت می باشد.
فروش تی شرت لاغری یا اسلیم لیفت مردانه یک محصول جدید برای مردان است این محصول باور نکردنی برای پنهان کردن شکم و پهلو ها ساخته شده که می توان آن را از زیر پیراهن یا لباس بپوشید.ویژگی های این تی شرت زیر پیراهنی بودن آن ، راحت بودن سفت بودن آن که باعث جمع شدن ناحیه شکم و پهلو ها می شود و استفاده آسان آن است.حالا شما می توانید با این محصول بدون لاغری ، بدون قرص ، بدون کوچکترین زحمتی فرم ناخوشایند شکم و پهلوهای خود را از دید ها پنهان کنید

خرید اینترنتی گن لاغری رنگ سفید مردانه اسلیم لیفت اورجینال تا به امروز تمام گنهای لاغری و لباسهای زیر فرم دهنده تولید شده برای خانمها بوده. غافل از این که آقایان نیز میتوانند بخشی از بدشانسی خارج از کنترل بدن خود را از ین طریق برطرف ساخته و آرزوی اندامی متناسب و خوشفرم را عملی سازند.شرکت Slim'n Lift Mens Shirt بهترین سازنده لباسهای لاغری و گنهای فرم دهنده به تولیدی موفق و فوق العاده پرفروش و کار آمد در زیبایی وتناسب اندام آقایان پرداخته که تحت نام Slim'n Lift Mens Shirt عرضه می کند. این لباس علاوه بر کاهش سایز و زیبایی ظاهر باعث افزایش گردش خون و موجب لاغری واقعی نیز میگردد. در عین حال استفاده از آن بسیار راحت می باشد.تی شرت لاغری یا اسلیم لیفت مردانه یک محصول جدید برای مردان است این محصول باور نکردنی برای پنهان کردن شکم و پهلو ها ساخته شده که می توان آن را از زیر پیراهن یا لباس بپوشید.ویژگی های این تی شرت زیر پیراهنی بودن آن ، راحت بودن سفت بودن آن که باعث جمع شدن ناحیه شکم و پهلو ها می شود و استفاده آسان آن است.حالا شما می توانید با این محصول بدون لاغری ، بدون قرص ، بدون کوچکترین زحمتی فرم ناخوشایند شکم و پهلوهای خود را از دید ها پنهان کنید.

 

خرید اینترنتی گن لاغری مردانه


خرید اینترنتی گن لاغری رنگ سفید مردانه ویژگی های تی شرت لاغری مردانه:

نامشخص بودن این گن بعد از پوشیدن لباس  راحت و محکم
در وقت بسیار کم و سیار راحت می توانید این تی شرت را پوشید و یا در آورد
با سایز بندی مختلف برای استفاده همه
محکم با دوام و مقاوم- مقاوم در مقابل سایش و با عمر زیاد
 نوع پارچه کشی منحصر به فرد
فروش آنلاین بهترین مارك تی شرت لاغری ساخته شده از الیاف و پارچه فوق العاده راحت است. طراحی خاص آن باعث می شود ضمن اینکه به بدن فشار زیادی نمی آورد فرم بدن را همانند ورزش کاران نمایان می کند. حرکت های روزانه کار در اداره و حتی ورزش با آن هیچ مشکلی ندارد.بعد از پوشیدن این تی شرت شما می توانید لباس و پیراهن مورد علاقه خود را بپوشید ضمن اینکه هیچ کس نمی تواند باخبر شود که زیر لباس شما این تی شرت را پوشیده اید.با اطمینان خاطر می توان گفت که تنها این محصول است از لحاظ راحتی جواب دهی سریع و مطمئن از بهترین روش برای خوش فرمی می باشد.

 

سوالات متداول :خرید اینترنتی گن لاغری رنگ سفید مردانه
این تی شرت برای چه کسانی خوب است ؟
برای مردانی که دارای پهلو شکم و سینه هایی نافرم هستند. بلافاصله با پوشیدن این تی شرت پوشیده خواهد شد.
چرا برای مردان فقط تی شرت تولید شده است ؟
چون 80 درصد مردان چاق ناحیه شکم پهلو و تا حدی سینه نسبتا بزرگی دارند.
آیا می توان این تی شرت را شست ؟
بله محدودیتی در شستن آن وجود ندارد فقط با آب ولرم شسته شود.

خرید گن لاغری رنگ سفید مردانه نظرات استفاده کننده ها :
 - وقتی من اسلم لیفت مردانه را پوشیدم بخش میانی بدنم فورا صاف و محکم شد. باور نکردنی بود.
 - اکثر لباسا برام نمی اومدند ولی با این گن لاغری دیگه می تونم هر مدلی رو بپوشم
 - این تی شرت از زیر لباس اصلا خودش رو نشون نمی ده خیلی عالیه.

 

 

 خرید اینجا 

درباره ما
گن لاغری برای زیر لباس مجلسی گن لاغری برای بعد از زایمان عوارض گن لاغری مزایا گن لاغری تاثیر گن لاغری ساعت شنی آذربايجان شرقي تبريز آذربايجان غربي اروميه اردبيل اصفهان البرز کرج ايلام بوشهر بندر بوشهر تهران چهارمحال و بختياري شهرکرد خراسان جنوبي بيرجند خراسان رضوي مشهد خراسان شمالي بجنورد خوزستان اهواز زنجان زنجان سمنان سيستان و بلوچستان زاهدان فارس شيراز قزوين قم کردستان سنندج کرمان کرمانشاه کهگيلويه و بويراحمد ياسوج گلستان گرگان گيلان رشت لرستان خرم‌آباد مازندران ساري مرکزي اراک هرمزگان بندرعباس همدان يزد گن به کل ایران ارسال میشود
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 6
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 12
 • آی پی دیروز : 15
 • بازدید امروز : 35
 • باردید دیروز : 50
 • گوگل امروز : 4
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 35
 • بازدید ماه : 2,277
 • بازدید سال : 25,787
 • بازدید کلی : 79,016